اسامی 7 برند غیراستاندارد سیم و کابل

بازرسان استاندارد در جریان بازرسی از بازار در ماه گذشته، هفت برند غیراستاندارد سیم و کابل را شناسایی و 44 هزار متر سیم و کابل غیراستاندارد توقیف کردند.

اسامی 7 برند غیراستاندارد سیم و کابل

محمودرضا طاهری - مدیرکل استاندارد استان تهران- در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به انعقاد تفاهم نامه بین اداره کل و انجمن سیم و کابل، اظهار کرد: در گشت مشترکی با حضور کارشناسان این دو نهاد، از بازار و مراکز عرضه این کالا 44 هزار متر سیم و کابل غیراستاندارد شناسایی و توقیف شد.

وی با تاکید بر معرفی متخلفان به دادگاه، گفت: سیم و کابل با نام های تجارتی زرین کابل البرز، مهرمهسان، رساکابل، البرزنوین، آریان صنعت خراسان، زرافشان سمنان، البرز سمنان، غیراستاندارد و بدون مجوزاند و مصرف نمایندگان از خرید آن خودداری نمایند.

به گزارش خبرنگاران، بازرسی از واحدهای فراوریی و صنفی استان تهران توسط بازرسان اداره کل استاندارد استان تهران از جمله وظایف این دستگاه به شمار می رود و در پی آن واحدهای متوقف پلمب گردیده و از فراوری فرآورده ها و محصولات غیراستاندارد جلوگیری می گردد.

پیش از این محمودرضا طاهری در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به اینکه از ابتدای سال تا ابتدای شهریورماه امسال، 11 هزار متر سیم و کابل غیراستاندارد توقیف و از بازار جمع آوری گردیده است، نسبت به استفاده از سیم و کابل های استاندارد به شهروندان هشدار داد و از آن ها درخواست کرد که کابل و سیم های غیر استاندارد را خریداری ننمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اسامی 7 برند غیراستاندارد سیم و کابل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسامی 7 برند غیراستاندارد سیم و کابل"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید