جانشین قائدی معین شد، ناامیدی مجیدی از مهاجم استقلال

به احتمال فراوان استقلال در بازی مقابل الاهلی از زوج فرشید اسماعیلی و ارسلان مطهری استفاده خواهد نمود و مرتضی تبریزی نا آماده با وجود مصدومیت شیخ دیاباته و مهدی قائدی بازهم جایی در ترکیب اصلی آبی پوشان ندارد.

جانشین قائدی معین شد، ناامیدی مجیدی از مهاجم استقلال

خبرنگاران-شیخ دیاباته و مهدی قائدی برای بازی دوشنبه مقابل الاهلی غایب هستند تا ارسلان مطهری تنها مهره تاثیر گذار استقلال در نوک حمله باشد. حالا سوال این است که فرهاد مجیدی از کدام بازیکن به عنوان مهاجم دوم تیمش استفاده خواهد نمود؟

مرتضی تبریزی، علی دشتی و ذکریا مرادی تنها داشته های قطعی کادر فنی برای انتخاب زوج ارسلان مطهری است. گزینه هایی که هیچ کدام مطمئن و تاثیر گذار نشان نداده اند. به خصوص تبریزی که در استقلال تصویری از یک مهاجم کند و سنگین و گل نزن از خودش ارائه نموده است. تبریزی از فرصت حضور برابر الشرطه هم نتوانست به خوبی استفاده کند تا مجیدی بار دیگر تصمیم به نیمکت نشین کردن او در استقلال بگیرد.

در چنین شرایطی بازگشت فرشید اسماعیلی و محمد بلبلی از مصدومیت بهترین خبر برای استقلالی ها بود. از اردوی استقلال خبر می رسد اسماعیلی گزینه اصلی کادر فنی برای بازی در خط حمله است. اسماعیلی که خودش اعلام آمادگی نموده تا در بازی دوشنبه به میدان برود.

منبع: همشهری آنلاین

به "جانشین قائدی معین شد، ناامیدی مجیدی از مهاجم استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جانشین قائدی معین شد، ناامیدی مجیدی از مهاجم استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید