اعلام رأی محرومان دیدار گیتی پسند - حفاری

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، رأی خود را درخصوص محرومان دیدار تیم های فوتسال گیتی پسند اصفهان و ملی حفاری اهواز صادر کرد.

اعلام رأی محرومان دیدار گیتی پسند - حفاری

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، پس از آنالیز پرونده تخلفات دیدار گیتی پسند اصفهان و ملی حفاری اهواز و حضور محرومان در کمیته انضباطی، این کمیته رأی خود را به توضیح زیر صادر کرد:

با توجه به تعهد اظهارات نمایندگان باشگاه و علی رغم سابقه قبلی و با احراز تخلفات تماشاگران تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان و انطباق این اعمال با ماده 86 مقررات انضباطی ضمن برطرف اثر از قرار دستور موقت، تیم فوق را به پرداخت 200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

محمد افتخاری از تماشاگران منتسب به تیم گیتی پسند که عامل تحریک تماشاگران شناخته و معرفی گردید، با توجه به احراز تخلفش، به استناد ماده 58 به مدت یک سال از ورود به ورزشگاه های ورزشی محروم است و در صورت تمرد از اجرای این رأی، عواقب عدم اجرای رأی بر عهده باشگاه گیتی پسند می باشد.

همچنین پرونده در مورد تخلفات بازیکن شماره 19 تیم ملی حفاری (حسین فهیمی) مفتوح و لازم است نامبرده دفاعیه خود را ظرف مهلت دو روز به کمیته انضباطی ارائه دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اعلام رأی محرومان دیدار گیتی پسند - حفاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام رأی محرومان دیدار گیتی پسند - حفاری"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید