برق شهرهای سیل زده تا عبور سیلاب قطع است

سخنگوی صنعت برق کشور گفت : با توجه به اینکه دبی سیلاب به 800 متر مکعب رسیده است، برای جلوگیری از برق گرفتگی و خطرات احتمالی مجبور به قطع برق مناطق سیل زده تا زمان عبور سیلاب شده ایم.

برق شهرهای سیل زده تا عبور سیلاب قطع است

محمودرضا حقی فام در گفت وگو با ایسنا، با بیان این که سه شهر گنبد، آق قلا و گمیشان در منطقه شمال گلستان دچار سیلاب شده اند، اظهار کرد: در حال حاضر آبگرفتگی در شهر آق قلا بسیار زیاد است و در بعضی از مناطق به دو متر نیز می رسد.

وی در ادامه صحبت های خود، اضافه نمود: به دلیل این که این مناطق حالت صحرایی دارد، خالی کردن آب از این نقاط بسیار سخت است که مسئولیت این بخش به ارگان های دیگر مربوط می گردد، اما در حوزه برق باید این را بگویم که در حال حاضر آمادگی کامل برای وصل مجدد برق در این مناطق وجود دارد.

سخنگوی صنعت برق کشور با تاکید بر این مساله تا زمانی که مجوز وصل برق داده نگردد، نمی توانیم برق این مناطق را وصل کنیم، در این باره ابراز کرد: در حال حاضر منتظر خروج آب، لوله کشی مناطق و عبور سیلاب هستیم و پس از اخذ مجوز برق این مناطق در سریع ترین زمان ممکن وصل خواهد شد.

وی در مورد وضعیت شبکه گفت : در حال حاضر آسیب گسترده ای به شبکه برق کشور وارد نشده و فقط این آسیب ها جزئی است که در نهایت یک نصفه روز این مسائل بر طرف خواهد شد.

حقی فام در انتها خاطر نشان کرد: در حال حاضر مسئله ای از نظر خدمات، امکانات و نیرو در حوزه صنعت برق وجود ندارد و آمادگی کامل برای برق رسانی را داریم و برای این منظور نیز از امکانات ارتش استفاده نموده ایم.

منبع: همشهری آنلاین

به "برق شهرهای سیل زده تا عبور سیلاب قطع است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برق شهرهای سیل زده تا عبور سیلاب قطع است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید