بنکداران خیابان مولوی ساماندهی می شوند

به گزارش گلچینی از بهترین ها، مدیر عامل شرکت صنایع و مشاغل شهر تهران از ساماندهی برخی واحد های صنفی بنکداران در خیابان مولوی خبر داد.

بنکداران خیابان مولوی ساماندهی می شوند

به گزارش گروه اجتماعی گلچینی از بهترین ها، سید علی مفاخریان در نشست خود با رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی تهران با اشاره به لزوم ساماندهی واحد های صنفی بنکدار اظهار کرد: برخی از این واحد های صنفی به عنوان واحد های مزاحم شناخته شدند و رای بند 20 ماده 55 قانون شهرداری ها را دارا هستند.

وی با بیان اینکه حداقل هزار واحد صنفی فعال در صنف بنکداری برای شهروندان ایجاد مزاحمت می کنند و باید منتقل شوند، گفت: شهرداری تهران برای رفع مزاحمت این واحد های صنفی می تواند دست به اقدامات قهری برای مقابله با مزاحمت بزند یا اینکه تعاملی مناسب برای انتقال تدریجی این مشاغل به مناطق دیگر برقرار کند. راه دوم برای همراهی با فعالان این صنف برای ما مطلوب تر است؛ ولی این امر به فراهم شدن مقدمات و همکاری اتحادیه بنکداران مواد غذایی تهران نیاز دارد.

مدیر عامل شرکت صنایع و مشاغل شهر تهران با تاکید بر نقش به کارگیری استارتاپ ها در رفع مزاحمت های این صنف، اظهار کرد: این واحد های صنفی می توانند دفاتر ثبت و سفارش را در داخل محدوده قبلی حفظ کنند؛ ولی فعالیت های مزاحمت زا نظیر عبور خودرو های سنگین و حمل و نقل از انبار ها و سردخانه هایشان انبارها، را به حومه شهر منتقل کنند و این حجم از مواد غذایی تنها بعد از سفارش وارد تهران شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بنکداران خیابان مولوی ساماندهی می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بنکداران خیابان مولوی ساماندهی می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید