خبرنگاران اختیارات شهردار ساری به معاونان تفویض شد

به گزارش گلچینی از بهترین ها، ساری - خبرنگاران - شورای اسلامی شهر ساری اختیارات شهردار این شهر را به معاونانش تفویض نموده است تا بتوانند پیش از تعیین شدن تکلیف شهردار بازداشتی وظایف مدیریت شهری را انجام دهند.

خبرنگاران اختیارات شهردار ساری به معاونان تفویض شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ساری ، اعضای این شورا در نشست عصر امروز شنبه خود که تمامی اعضاء به همراه معاونین توسعه مدیریت و منابع انسانی و فنی و عمرانی شهردار ساری و چند تن از مدیران شهری حضور داشتند ، این تصمیم را اتخاذ کرد.

در این نشست حسابرسی عملکرد سال 96 شهرداری ساری و اصلاح تعرفه عوارض و بهای خدمات امسال آنالیز شد.

معاون فنی و عمرانی شهردار ساری هم در این نشست در مورد شرایط پیشرفت پروژه های عمرانی سطح شهر ارائه کرد و معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی شهرداری هم بر ضرورت ساماندهی متکدیان، برطرف سد معبر، راه اندازی کارخانه سنگ شکن جهت تأمبن مصالح مورد احتیاج شهرداری و ارتقا سطح عملکرد واحدهای زیر مجموعه جهت جلب رضایت شهروندان تاکید نمود.

همچنین در این نشست سبحان بخشی از اعضای جدید شورای شهر ساری به عنوان نماینده شورا در کمیسیون ماده 38 شهرداری انتخاب و معرفی گردید.

عباس رجبی شهردار ساری در ادامه سلسله دستگیری ها بر سر پرونده فساد در این مجموعه 17 آبان ماه جاری دستگیر شد. وی شهریور ماه پارسال سکان شهرداری ساری را در اختیار گرفته بود.

پرونده اختلاس شهرداری ساری برای اولین بار تیر ماه سال 97 و بیشتر از یک سال پیش از ورود عباس رجبی به عمارت شهرداری ساری با عنوان تخلف اقتصادی حدود سه هزار میلیارد ریالی باز شد و از آن موقع تا به امروز علاوه بر تعدادی از عوامل شهرداری ، به دستگیری پنج عضو شورای شهر هم انجامید.

شهردار دستگیر شده ساری پیش از قرار دریافت در این سمت در دوره شهردار قبلی مدیرعامل شرکت پسماند این مجموعه بود.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران اختیارات شهردار ساری به معاونان تفویض شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اختیارات شهردار ساری به معاونان تفویض شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید