دست نشان: فدراسیون باید به شدت با بی انضباطی های لیگ دسته اول برخورد کند، لیگ نزدیک و پرحادثه ای خواهیم داشت

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان گفت: تیم های زیادی در لیگ دسته اول مدعی صعود به لیگ برتر هستند و به نظرم در این فصل، لیگ نزدیک و پرُحادثه ای را شاهد خواهیم بود.

دست نشان: فدراسیون باید به شدت با بی انضباطی های لیگ دسته اول برخورد کند، لیگ نزدیک و پرحادثه ای خواهیم داشت

نادر دست نشان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل آلومینیوم اراک در هفته سوم لیگ دسته اول گفت: آلومینیوم تیم بسیار بابرنامه ای است و برای بردن به زمین مسابقه آمده بود. از طرفی هم بچه های ما با مشکلات و کمبود نفراتی که داشتیم، فوق العاده بازی کردند. ما راه های نفوذ تیم اراک را بسته بودیم و حریف را مجبور به ارسال های بلند کردیم. خوشبختانه در این زمینه موفق بودیم و در نهایت هم توانستیم با یک پیروزی خوب این بازی را پشت سر بگذاریم.

وی در مورد دیدار حساس هفته آینده تیمش مقابل اکسین البرز توضیح داد: خوشحالیم با یک تیم باتجربه و خوب بازی داریم. اکسین در سال های گذشته هم از تیم های خوب لیگ بوده، اما در این فصل کمی با تجربه تر گردیده است. همین مسئله هم به ما کمک می نماید تا بازی بهتری انجام دهیم و مردم هم یک فوتبال خوب ببینند.

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان در پاسخ به این پرسش که به نظرش چه تیم هایی مدعی صعود به لیگ برتر خواهند بود، گفت: فعلاً هفته سوم لیگ است و باید چند هفته زمان بگذرد تا عیار تیم ها معین گردد. با این وجود تیم های گل گهر، اکسین، مس رفسنجان و حتی مشکی پوشان را هم می توان جزو مدعیان صعود دانست. به نظرم این فصل، لیگ نزدیک و پرحادثه ای خواهیم داشت.

دست نشان در مورد انصراف برخی از تیم ها از حضور در بعضی از بازی ها و بی نظمی هفته های ابتدایی لیگ دسته اول، گفت: از این رفتار تیم ها بسیار ناراحتیم. وقتی در لیگ، یک گل می تواند سرنوشت تیم های صعودکننده را تغییر دهد، سه امتیاز که دیگر جای خود دارد. به نظرم فدراسیون فوتبال باید به شدت با این اتفاقات برخورد کند. این یکی از مشکلات بزرگ لیگ است. شما نگاه کنید بیشتر تیم ها پرونده های انضباطی در فدراسیون فوتبال دارند و وقتی برخوردی درستی با آنها نمی گردد، این اتفاقات دوباره تکرار می گردد.

وی در خاتمه با بیان اینکه با این وضعیت در خاتمه لیگ قطعاً تعدادی از تیم ها ضربه می بینند، گفت: همان طور که گفتم در گذشته برخی تیم ها فقط به خاطر تفاضل گل از صعود به لیگ برتر بازمانده اند، حالا که سه امتیاز الکی هدیه می دهند، وامصیبت ها.

خاتمه پیام،

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دست نشان: فدراسیون باید به شدت با بی انضباطی های لیگ دسته اول برخورد کند، لیگ نزدیک و پرحادثه ای خواهیم داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با دست نشان: فدراسیون باید به شدت با بی انضباطی های لیگ دسته اول برخورد کند، لیگ نزدیک و پرحادثه ای خواهیم داشت

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید