موضعگیری موجی علیه رونالدو: هرگز 112 میلیون صرف خرید بازیکنی 33 ساله نمی کردم

مدیر اجرایی پیشین باشگاه یوونتوس می گوید اگر او در رأس کار بود، هرگز بازیکن 33 ساله ای همچون رونالدو را به خدمت نمی گرفت.

موضعگیری موجی علیه رونالدو: هرگز 112 میلیون صرف خرید بازیکنی 33 ساله نمی کردم

به گزارش خبرنگاران، لوچانو موجی در گفت وکو با نشریه کوریره دلو اسپورت ایتالیا در خصوص پرسروصداترین خرید تابستانی جاری که توسط باشگاه یوونتوس رقم خورد، گفت: رونالدو خرید کمپانی فیات بود. در زمان حضور من در یوونتوس در آستانه خرید رونالدو بودم. او در آن زمان 18 ساله بود و برای اسپورتینگ لیسبون بازی می کرد. با کریس قراردادی امضا کردیم و قرار بود 5 میلیارد لیر ایتالیا به علاوه مارچلو سالاس که قرار بود به او هم یک میلیارد لیر به عنوان غرامت بدهیم را در اختیار اسپورتینگ قرار بدهیم و رونالدو را بگیریم، اما سالاس ترجیح داد تا به ریورپلاته بپیوندد و در همان موقع منچستریونایتد از راه رسید و کریس را به خدمت گرفت.

وی اضافه نمود: در آن موقع یوونتوس واقعاً با بحران روبه رو بود و ما حتی یک پنی هم نداشتیم. از حیث بازاریابی، جذب رونالدو انتقالی غیرعادی بود. با این حال من هرگز بازیکنی 33 ساله را در ازای چنین رقمی (112 میلیون یورو) به خدمت نمی گرفتم و هرگز پیش از فروش ایگواین که هنوز هم می تواند 20 گل زده را برای شما تضمین کند، سراغ به خدمت دریافت رونالدو نمی رفتم. اگر من بودم ایگواین را 50 میلیون یورو می فروختم و سپس خرید رونالدو را اعلام می کردم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "موضعگیری موجی علیه رونالدو: هرگز 112 میلیون صرف خرید بازیکنی 33 ساله نمی کردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موضعگیری موجی علیه رونالدو: هرگز 112 میلیون صرف خرید بازیکنی 33 ساله نمی کردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید