بررسی خوب سپاهان عامل پیروزی شد، فرقی نمی کند حریف چه تیمی باشد

به گزارش گلچینی از بهترین ها، مجید نامجومطلق پس از پیروزی دو بر صفر استقلال برابر سپاهان گفت: بررسی خوبی از سپاهان داشتیم و سعی کردیم با کنترل بازیکنان کناری این تیم فرصت گلزنی از حریف را بگیریم. ما سعی کردیم در درجه اول توپ های دوم را بگیریم تا سپاهان را کار بیندازیم.

بررسی خوب سپاهان عامل پیروزی شد، فرقی نمی کند حریف چه تیمی باشد

وی با بیان اینکه هر دو تیم بازی را با احتیاط آغاز کردند گفت: ما چون مصدومان زیادی داشتیم سعی کردیم بازی را کنترل و سپس به سپاهان ضربه بزنیم که به هدفمان رسیدیم. بازیکنان ما با تمام توان بازی کردند، ما 4 روز پیش بازی سنگینی مقابل شهرخودرو داشتیم و امروز بازی پرفشاری را تحمل کردیم.

نامجومطلق ادامه داد: تقدیم کردن این برد به طرفداران و تشکر از بازیکنان زحمتکش استقلال کمترین کار است چون آنها خیلی خوب بازی کردند. ما موقعیت های بیشتری نسبت به سپاهان داشتم. هر تیمی که در این بازی پیروز می شد بیشترین شانس را برای قهرمانی دارد.

وی در خصوص داوری گفت: در خصوص پنالتی کمی شلوغ شد اما در اواسط بازی و قبل از آن پنالتی باید صاحب یک ضربه پنالتی دیگر می شدیم. به جز صحنه ای که ما اعتراض داشتیم بنیادی فر خیلی خوب از عهده این بازی برآمد.

مربی تیم فوتبال استقلال در خصوص حریف مرحله نیمه نهایی این تیم گفت: فرقی نمی کند با کدام تیم بازی کنیم. تیمی که می خواهد قهرمان جام حذفی گردد باید بتواند همه را شکست دهد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بررسی خوب سپاهان عامل پیروزی شد، فرقی نمی کند حریف چه تیمی باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بررسی خوب سپاهان عامل پیروزی شد، فرقی نمی کند حریف چه تیمی باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید