امیر سیاری: نیازهای چرخه دفاع به طور کامل در صنایع دفاع ساخته می گردد

به گزارش گلچینی از بهترین ها، معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: آنچه در چرخه دفاع مورد نیازمان هست به طور کامل در صنایع دفاع در ابعاد مختلف و برای نیروهای زمینی، پدافند، هوایی و دریایی ما ساخته می گردد.

امیر سیاری: نیازهای چرخه دفاع به طور کامل در صنایع دفاع ساخته می گردد

به گزارش گلچینی از بهترین ها به نقل از خبرگزاری مهر، همزمان با ایام گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، امیر دریادار حبیب الله سیاری، معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز با حضور در سازمان صنایع دفاع وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از نمایشگاه دوسالانه دستاوردهای تحقیقاتی و تجهیزاتی این سازمان بازدید کرد.

امیر دریادار سیاری در حاشیه این بازدید ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، گفت: آنچه امروز در صنایع دفاع می بینیم، تأمین مناسب نیازمندی های تجهیزاتی نیروهای مسلح است.

وی اضافه نمود: برای پی بردن به اهمیت موضوع باید شرایط فراوری تجهیزات نظامی مان را از سال 57 تا 99 مقایسه نموده و ببینیم که در آن موقع ما در چه صندلیی بودیم و نیازمان برای تأمین سلاح و مهمات چگونه بود و امروز در چه صندلی و موقعیتی هستیم.

دریادار سیاری همچنین با اشاره به کوشش و همت جوانان متخصص صنایع دفاعی کشور، گفت: آنچه ما امروز در نمایشگاه صنایع دفاع دیدیم پیشرفت های قابل توجه و برطرف کلیه مسائل، گلوگاه ها و نیازمندی هایی بود که در دوران دفاع مقدس شاهد آن بودیم و ما در حال حاضر به جایی رسیده ایم که می توانیم ادعا کنیم آنچه در چرخه دفاع مورد نیازمان هست به طور کامل در صنایع دفاع در ابعاد مختلف و برای نیروهای زمینی، پدافند، هوایی و دریایی ما ساخته می گردد ضمن اینکه ما امروز در بکارگیری انواع مهمات و تسلیحات نیز قدرت انتخاب داریم.

امیر سیاری توضیح داد: یکی از مؤلفه های مهم اقتدار دفاعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، داشتن تجهیزات خوب و متناسب با نوع تهدیدات و برخوردار از فناوری های روز است که الحمدلله در این نمایشگاه همه آنچه مورد انتظار بوده به معرض نمایش درآمده و بیانگر این است که ما می توانیم و ما قدرتمندیم و در حوزه ساخت، فراوری، بهینه سازی و نوسازی کلیه تجهیزاتمان هیچگونه وابستگی به دیگران نداریم.

معاون هماهنگ کننده ارتش در ادامه از کوشش و همت یکایک مسئولان و کارکنان سازمان صنایع دفاع وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تقدیر و تشکر کرد و اضافه نمود: امیدواریم هر روز شاهد پیشرفت و بالندگی هرچه بیشتر صنایع دفاعی کشورمان متناسب با فناوری ها و تهدیدات روز باشیم، که الحمدلله در نمایشگاه حاضر نیز شاهد ارائه دستاوردهای بسیار ارزشمند و به روزی بودیم.

منبع: جام جم آنلاین

به "امیر سیاری: نیازهای چرخه دفاع به طور کامل در صنایع دفاع ساخته می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیر سیاری: نیازهای چرخه دفاع به طور کامل در صنایع دفاع ساخته می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید