برگزیدگان پنجمین جشنواره عکس خیام جایزه گرفتند

به گزارش خبرنگاران به نقل روابط عمومی دفتر فیاپ در ایران، آیین افتتاح نمایشگاه دوره پنجم خیام با حضور هنرمندان، علاقه مندان و مهمانان ویژه از سفارت کشورهای اسپانیا، مجارستان، استرالیا و ... در نگارخانه خیال برگزار گردید.

برگزیدگان پنجمین جشنواره عکس خیام جایزه گرفتند

پس از آیین افتتاح نمایشگاه، در مراسمی از برگزیدگان این دوره از جشنواره خیام در شش بخش آزاد تک رنگ، آزاد رنگی، شهر، خلاقه، گردشگری و تلفن قدردانی شد.

همچنین ظهر جمعه کارگاه آموزشی با موضوع عکاسی در سفر با حضور رها بیلر عکاس بین المللی از ترکیه و علی سامعی دبیر جشنواره عکس خیام و نماینده فیاپ در ایران برگزار گردید.

نمایشگاه آثار برتر از 26 مرداد تا اول شهریور 97 از ساعت 10 تا 18 برای بازدید عموم علاقه مندان در فرهنگستان هنر دایر است.

در پنجمین دوره جشنواره بین المللی عکس خیام بیش از 18هزار قطعه عکس از هنرمندان 68 کشور به دبیرخانه این جشنواره رسید. اسامی برگزیدگان این دوره در سایت جشنواره به نشانی www.khayyam.photo منتشر گردیده است.

جشنواره بین المللی عکس خیام به دبیری علی سامعی با هدف ارتقای سطح عکاسی و گفتگوی بصری میان عکاسان ایران و جهان و نیز به منظور بزرگداشت حکیم عمر خیام، توسط نمایندگی فدراسیون بین المللی هنر عکاسی در ایران (فیاپ) یعنی کلوپ عکس فوکوس - وابسته به موسسه فرهنگی هنری خانه هنر خیام - برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "برگزیدگان پنجمین جشنواره عکس خیام جایزه گرفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزیدگان پنجمین جشنواره عکس خیام جایزه گرفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید