بیرانوند: امیدوارم بعد از 43 سال به فینال برسیم، باید تمرکزمان را دو برابر کنیم

دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: از الان باید به بازی با ژاپن فکر کنیم تا بعد از 43 سال به فینال برسیم و دل مردم را شاد کنیم.

بیرانوند: امیدوارم بعد از 43 سال به فینال برسیم، باید تمرکزمان را دو برابر کنیم

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از امارات، علیرضا بیرانوند پس از پیروزی 3 بر صفر تیم ملی مقابل چین گفت: به مردم ایران، کادرفنی و بازیکنان تیم ملی تبریک می گویم. ما واقعا زحمت می کشیم و بعد از 15 سال دوباره جزو چهار تیم برتر جام ملت ها قرار گرفتیم. امیدوارم روند خوبمان را ادامه دهیم. از الان باید به بازی با ژاپن فکر کنیم تا بعد از 43 سال بتوانیم به فینال برسیم و دل مردم را شاد کنیم.

وی درباره دیدار با ژاپن گفت: بازی مان تازه تمام شده و باید استراحت کنیم، از زمانی که کادرفنی صلاح دید به ژاپن هم فکر می کنیم و باید ببینیم نقاط ضعف و قوت ژاپن چیست.

دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان درباره این موضوع که تیم ملی بعد از 15 سال در نیمه نهایی جام ملت ها حضور دارد و بازیکنان تیم ملی در آستانه تاریخ سازی هستند، عنوان نمود: حسی که بین مردم و شما وجود دارد در بین بچه ها 2 برابر وجود دارد. شرایط خیلی سخت است و تیم ها همه خوب هستند، حریف ما در نیمه نهایی ژاپن است و 2 تیم دیگری هم که به نیمه نهایی می رسند قدرتمند هستند. از الان باید تمرکزمان را دوبرابر کنیم. امیدوارم هیچ اشتباهی رخ ندهد و قهرمان شویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بیرانوند: امیدوارم بعد از 43 سال به فینال برسیم، باید تمرکزمان را دو برابر کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیرانوند: امیدوارم بعد از 43 سال به فینال برسیم، باید تمرکزمان را دو برابر کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید