تیته: وینیسیوس پتانسیل لازم برای دعوت شدن به تیم ملی برزیل را داشت

تیته، سرمربی تیم ملی فوتبال برزیل معتقد است ستاره جوان رئال مادرید به خاطر پتانسیلی که دارد به اردوی سلسائو دعوت شده است.

تیته: وینیسیوس پتانسیل لازم برای دعوت شدن به تیم ملی برزیل را داشت

به گزارش خبرنگاران، وینیسیوس جونیور برای اولین بار به اردوی تیم ملی فوتبال برزیل برای بازی های محبت آمیز مقابل تیم های پاناما و جمهوری چک در ماه مارس دعوت شد. شاگردان تیته در تاریخ 23 مارس (3 فروردین 98) ابتدا به مصاف پاناما می روند و سه روز بعد یعنی در تاریخ 26 مارس (6 فروردین) با جمهوری چک مصاف می نمایند.

این مهاجم 18 ساله که در ازای 45 میلیون یورو از فلامنگو برزیل به سفیدپوشان مادریدی پیوست، در اولین فصل حضورش در رئال مادرید زیرنظر سانتیاگو سولاری درخشان ظاهر شده و توانسته خودش را در ترکیب اصلی قهرمان اروپا جا بیندازد. او این فصل چهار گل در رقابت های مختلف برای رئال به ثمر رسانده و بازیکنی تأثیرگذار نشان داده است.

تیته در گفت وگو با خبرنگاران گفت: من درها را به روی استعدادهای جدید بازنموده ام و با آنها روبه رو می شوم، اگر آنها آماده جنگیدن در تیم های عالی به لحاظ فنی و احساسی باشند. همین منجر به این شد که وینیسیوس به تیم ملی برزیل دعوت گردد. او این فصل 26 بازی برای رئال مادرید در رقابت های مختلف انجام داده و عملکردش هم فوق العاده بوده است.

وی اضافه کرد: ما وینیسیوس را بررسی کیفی و کمی نموده ایم، اما همین کمیت هم اطلاعات لازم را به ما داده است. بازیکنانی که چنین پتانسیلی دارند و دارند پیانسیل خود را نشان می دهند، به تیم ملی دعوت می شوند. با وجود اینکه فرصت کمی برای تمرین کردن داریم، اما می خواهم این فرصت را در اختیار وینیسیوس قرار بدهم تا رشد و پیشرفت کند. این تأییدی بر استعداد و سیر تکاملی اوست.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تیته: وینیسیوس پتانسیل لازم برای دعوت شدن به تیم ملی برزیل را داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیته: وینیسیوس پتانسیل لازم برای دعوت شدن به تیم ملی برزیل را داشت"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید