کومان: نمی توانم تاثیری روی آینده مسی داشته باشم

به گزارش گلچینی از بهترین ها، سرمربی بارسلونا معتقد است نمی تواند تاثیری بر تصمیم نهایی ستاره آرژانتینی در رابطه با آینده اش داشته باشد.

کومان: نمی توانم تاثیری روی آینده مسی داشته باشم

به گزارش گلچینی از بهترین ها، بارسلونا در آخرین بازی اش در سال 2020، سه شنبه میزبان ایبار خواهد بود. رونالد کومان در نشست خبری پیش از بازی گفت: ایبار تیم جنگنده ای است که کوشش می نماید از زمین حریف پرس کند. باید در آخرین بازی مان خوب ظاهر شویم تا دچار مشکل نشویم.

لیونل مسی غایب عظیم این ملاقات است. سرمربی بارسلونا در این رابطه اظهار کرد: او مشکل جسمانی از مچ پا داشت. به همین خاطر نتوانست تمرین کند و شرایط بازی ندارد. برای همین دو روز بیش تر از دیگر بازیکنان تعطیلاتش طول خواهد کشید.

سرمربی هلندی در ادامه به مصاحبه اخیر ستاره آرژانتینی اشاره نمود و گفت: به نظرم کار خیلی خوب کرد که در یک مصاحبه نظراتش را اعلام کرد. به صورت مستقیم این مصاحبه را ندیدم. من به عنوان یک سرمربی نمی توانم تاثیری روی تصمیم نهایی لئو در رابطه با آینده اش بگذارم. تنها کاری که می توانیم انجام دهیم بهره گیری از بهترین سطح این بازیکن است. سپس خواهیم دید چه اتفاقی رخ خواهد داد. از مسی به خاطر کارهایی که انجام داده است قدردانی می کنم. سال انتقال است و ما تغییرات زیادی داشتیم. کاملا روشن است که او مهره کلیدی برای تیم به حساب می آید.

کومان اضافه کرد: اگر مسی درباره آینده اش تصمیم بگیرد این موضوع به یک سرمربی یا یک کشور بستگی نخواهد داشت. او این تصمیم را با خانواده اش می گیرد.

سرمربی بارسلونا درباره سال 2020 گفت: در آغاز سال آرامی بود چون من سرمربی بودم. مسائل قلبی ام را داشتم که ناگهان کووید 19 فرا رسید. این بحران شرایط را خیلی سخت کرد. اکنون جایی هستم که باید باشم اما کار کردن در این جا سخت است. با این حال جای آرامی برای یک سرمربی به حساب می آید همه چیز بستگی به نتایج دارد. امیدوارم سال آینده از لحاظ کرونا و برای باشگاه سال خوبی باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کومان: نمی توانم تاثیری روی آینده مسی داشته باشم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کومان: نمی توانم تاثیری روی آینده مسی داشته باشم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید