عرب، قلی زادگان، الهی، ولی پور و یوسفی حریفان خود را شناختند

نمایندگان کشورمان در پنج وزن دوم مسابقات کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی دنیا حریفان خود را شناختند.

عرب، قلی زادگان، الهی، ولی پور و یوسفی حریفان خود را شناختند

به گزارش ، مراسم قرعه کشی پنج وزن دوم رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی دنیا، بعد از ظهر امروز در شهر صوفیه بلغارستان برگزار گردید.

نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به توضیح زیر است:

در وزن 45 کیلوگرم که 16 نفر حضور دارند، علی عرب در دور نخست به مصاف استفان شتریوف از مقدونیه می رود. وی در صورت پیروزی در این دیدار در دور بعد به مصاف برنده کشتی گیران ازبکستان و قرقیزستان می رود.

در وزن 51 کیلوگرم علی قلی زادگان در دور اول با اصلان اف از آذربایجان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف آخماجانوف از قزاقستان می رود. در این وزن 19 نفر حضور دارند.

در وزن 60 کیلوگرم که 24 کشتی گیر شرکت نموده اند، عرفان الهی پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف آستاریان از ارمنستان می رود.

در وزن 71 کیلوگرم ابوالفضل ولی پور پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف ریبزینسکی از لهستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده مبارزه میان کشتی گیران بلغارستان و اسپانیا کشتی می گیرد. در این وزن 26 نفر حضور دارند.

در وزن 92 کیلوگرم که 21 نفر حضور دارند، سهیل یوسفی در دور نخست به مصاف کاسو از ایتالیا می رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی گیران ترکیه و مکزیک سرشاخ می گردد.

مسابقات اوزان فوق از ظهر فردا (سه شنبه) برگزار می گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "عرب، قلی زادگان، الهی، ولی پور و یوسفی حریفان خود را شناختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عرب، قلی زادگان، الهی، ولی پور و یوسفی حریفان خود را شناختند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید