علیزاده: عناوین سال گذشته کار ما را خیلی سخت نموده است، نقاط ضعف مان را در ترکیه شناسایی کردیم

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان گفت: مطمئنا کارمان سال جاری خیلی سنگین است چون سال گذشته نوجوانان هر جا رفتند با اقتدار اول شدند و این انتظارات کار را سخت می نماید.

علیزاده: عناوین سال گذشته کار ما را خیلی سخت نموده است، نقاط ضعف مان را در ترکیه شناسایی کردیم

فرشاد علیزاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد اردوی تیم نوجوانان کشتی گفت: سومین مرحله اردوی تیم از روز گذشته (سه شنبه) در ارومیه شروع شد. انتخابی تیم ملی را پشت سر گذاشته ایم و تعدادی از نفرات برتر انتخابی برای حضور در جام پیروزی ترکیه انتخاب شدند. در ادامه فدراسیون از ما خواست نفرات را کم کنیم و در نهایت با 14 نفر راهی ترکیه شدیم که 3 طلا، 2 نقره و 6 برنز به دست آوردیم. در این تورنمنت نتیجه برای ما مهم نبود و جز دو سه نفر، سایر نفرات برای اولین بار در یک تورنمنت بین المللی شرکت می کردند.

وی ادامه داد: جام پیروزی محک خیلی خوبی برای نوجوانان بود. این تیم هر چه بیشتر به مسابقه بین المللی برود پخته تر خواهد شد. عملکرد تیم هم در ترکیه نسبتا خوب بود. نقاط ضعفی داشتیم که همه آنها یادداشت شد و حتما روی آنها کار می کنیم.

علیزاده با اشاره به اینکه حضور در این تورنمنت در برنامه های اردویی نوجوانان بوده، توضیح داد: طراحی تمرین مان را برای شرکت در ترکیه تغییر ندادیم و فقط دو سه روز پایانی منتهی به اعزام، تمرینات سبک شد. به همین دلیل مطمئنا تیم ما در آسیایی و جهانی پیش رو از آمادگی جسمانی بهتری برخوردار بود.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان با تاکید بر اینکه سال جاری این تیم کار سختی در پیش خواهد داشت، گفت: در بعضی اوزان معضل داریم. مطمئنا کارمان سال جاری خیلی سخت است چون سال گذشته نوجوانان هر جا رفتند با اقتدار اول شدند و این کار را سخت می نماید. باید سخت کوشش کنیم و تمام انرژی مان را به کار ببندیم تا بتوانیم باز هم نتیجه بگیریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "علیزاده: عناوین سال گذشته کار ما را خیلی سخت نموده است، نقاط ضعف مان را در ترکیه شناسایی کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیزاده: عناوین سال گذشته کار ما را خیلی سخت نموده است، نقاط ضعف مان را در ترکیه شناسایی کردیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید