یکی از مدل های گلکسی اس 10 از اینترنت 5G پشتیبانی می نماید

حالا که گلکسی نوت 9 روانه بازار گردیده، سامسونگ تمرکز اصلی خود را معطوف به ساخت یک پرچم دار جدید یعنی گلکسی اس 10 نموده است که انتظار می رود در سه ماهه اول سال 2019 معرفی گردد. طبق جدیدترین گزارش ها، قرار است سه مدل از این گوشی معرفی گردد که فعلا با اسامی رمز Beyond 0، Beyond 1 و Beyond 2 از آن ها یاد می گردد.

یکی از مدل های گلکسی اس 10 از اینترنت 5G پشتیبانی می نماید

مدل Beyond 0 قرار است یک مدل ارزان قیمت از این پرچم دار باشد اما دو مدل دیگر را می توان مدل های معمولی و پلاس به حساب آورد. با این حال، بر اساس گزارشی که یک خبرگزاری کره ای منتشر نموده، سامسونگ قصد دارد آنتن 5G را هم در گلکسی اس 10 تعبیه کند و از آنجایی که چنین کاری مبلغ نهایی را افزایش می دهد، سامسونگ احتمالا برای افرادی که خواهان بهره گیری از این قابلیت هستند، یک مدل جداگانه مجهز به این مشخصه را روانه بازار خواهد نمود.

بنا به این گزارش، این مدل 5G از مشتقات مدل پلاس محسوب می گردد که این یعنی این گجت علاوه بر بهره گیری از مشخصات بهترین و گران ترین مدل گلکسی اس 10، از اینترنت 5G هم پشتیبانی خواهد نمود. روی هم رفته، مدل 5G گلکسی اس 10، گران ترین پرچم دار این شرکت در نیمه اول 2019 خواهد بود.

در انتهای این گزارش آمده که تراشه مربوط به قابلیت 5G توسط بخش فناوری های بی سیم سامسونگ تامین می گردد. هنوز در مورد زمان عرضه این مدل گزارشی منتشر نشده اما به احتمال زیاد زمان عرضه آن به همه گیر شدن فناوری 5G در کشور کره جنوبی بستگی دارد.

منبع: Phone Arena

منبع: دیجیکالا مگ

به "یکی از مدل های گلکسی اس 10 از اینترنت 5G پشتیبانی می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یکی از مدل های گلکسی اس 10 از اینترنت 5G پشتیبانی می نماید"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید